Vista

Матеріал з Wiki TNEU
Версія від 17:29, 14 квітня 2013; Donserg (Обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Стрімка еволюція комп'ютерів а, зокрема процесорів перевершила всі очікування користувачів на момент виходу Vista в 2007 році. Операційна система Vista здавалася повільною, це стало очевидно не тільки користувачам, але й самим розробникам з Microsoft. Швидкий розвиток віртуалізації і величезне зростання популярності багатоядерних процесорів привела до того, що Vista повинна була керувати системами, загальна кількість ядер в яких перевищував 64.

Причина краху настільки гучної операційної системи Windows Vista було кілька. По-перше, всупереч тривалого тестування бети-версії, Vista виявилася не тільки несумісною з додатками і драйверами розробленими для ранніх версій Windows, але і менш стабільною свого попередника Windows XP. Більшості користувачів відразу довелося зіткнутися з проблемою несумісності операційної системи з апаратним забезпеченням і постійними проблемами пов'язаними зі збоями в системі. Трохи пізніше компанія Microsoft опублікувала список програм несумісних з новою операційною системою. У список увійшли багато відомих і антивіруси фаєрволи.

По-друге, операційна система Windows XP користувалася дуже великим успіхом - на момент появи Windows XP, більше 80% всіх комп'ютерів працювали під управлінням операційних систем компанії Microsoft, приблизно дві третини працювали під управлінням Windows 95/98, на інших комп'ютерах була встановлена ​​Windows NT / 2000. Основна мета Windows XP полягала в уніфікації основ коду і Microsoft успішно досягла цієї мети.

І, по-третє, Vista виявилася набагато повільніше XP і занадто вимогливою до апаратних ресурсів. На момент виходу Windows Vista, код містив понад 50 млн. рядків. Windows XP містив лише 35 млн. рядків. Навіть на самому потужному комп'ютері нова версія Windows XP виявилася набагато ефективніше, ніж нова Vista.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти