Відмінності між версіями «3 Відокремлення PHP коду від HTML розмітки»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
Всі сценарії оформляються у вигляді блоків коду. Ці блоки можуть бути поміщені в HTML-код, але відділені від нього відповідними обмежувачами. Код PHP в HTML повинен знаходитись між початковим тегом <?php та кінцевим ?>. Також можна використати тег ''<script language="php">''. Бажаним варіантом виділення PHP коду є варіант <?php ?>, оскільки саме такі початковий та кінцевий теги дозволять використовувати PHP код в документах, які відповідають правилам XML. Також можна користуватися скороченим записом: <? ?>. Щоб використовувати даний тег потрібно в файлі php.ini присвоїти змінній short_open_tag значення On. Для використаннян запису в стилі ASP <% %> необхідно присвоїти змінній asp_tags значення On. Проте стиль ASP не рекомендується, бо він буде відсутній у PHP6.
+
Всі сценарії оформляються у вигляді блоків коду. Ці блоки можуть бути поміщені в HTML-код, але відділені від нього відповідними обмежувачами. Код PHP в HTML повинен знаходитись між початковим тегом <?php та кінцевим ?>. Також можна користуватися скороченим записом: <? ?>. Щоб використовувати даний тег потрібно в файлі php.ini присвоїти змінній short_open_tag значення On. Для використаннян запису в стилі ASP <% %> необхідно присвоїти змінній asp_tags значення On. Проте стиль ASP не рекомендується, бо він буде відсутній у PHP6.
 +
PHP виконує код, що знаходиться в середині обмежувачів, таких як <?php ?>. Все, що знаходиться поза межами обмежувачів виводиться без змін. Таким чином виконується вставка PHP коду в HTML код. Типовий код html-сторінки виглядатиме так:
  
PHP виконує код, що знаходиться в середині обмежувачів, таких як <?php ?>. Все, що знаходиться поза межами обмежувачів виводиться без змін. Таким чином виконується вставка PHP коду в HTML код. Типовий код html-сторінки виглядатиме так:<br/>
+
<html>
<html><br/>
+
<head>
<head><br/>
+
<title>Тестуємо PHP</title>
<title>Тестуємо PHP</title><br/>
+
</head>
</head><br/>
+
<body>
<body><br/>
+
<?php echo 'Hello, world!'; ?>
<?php echo 'Hello, world!'; ?><br/>
+
</body>
</body><br/>
+
</html>
</html><br/>
+
  
Ухвалення стратегії Open Source і безплатне розповсюдження початкових текстів РНР надало неоціниму послугу користувачам. Додатково, користувачі РНР в усьому світі є свого роду колективною службою підтримки, і в популярних електронних конференціях можна знайти відповіді навіть на найскладніші питання.
+
Також в PHP можливий скорочений запис оператора echo. <?=$a; ?> відповідає запису <?php echo $a; ?>.

Версія за 01:04, 20 червня 2014

Всі сценарії оформляються у вигляді блоків коду. Ці блоки можуть бути поміщені в HTML-код, але відділені від нього відповідними обмежувачами. Код PHP в HTML повинен знаходитись між початковим тегом <?php та кінцевим ?>. Також можна користуватися скороченим записом: <? ?>. Щоб використовувати даний тег потрібно в файлі php.ini присвоїти змінній short_open_tag значення On. Для використаннян запису в стилі ASP <% %> необхідно присвоїти змінній asp_tags значення On. Проте стиль ASP не рекомендується, бо він буде відсутній у PHP6. PHP виконує код, що знаходиться в середині обмежувачів, таких як <?php ?>. Все, що знаходиться поза межами обмежувачів виводиться без змін. Таким чином виконується вставка PHP коду в HTML код. Типовий код html-сторінки виглядатиме так:

<html> <head> <title>Тестуємо PHP</title> </head> <body> <?php echo 'Hello, world!'; ?> </body> </html>

Також в PHP можливий скорочений запис оператора echo. <?=$a; ?> відповідає запису <?php echo $a; ?>.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти