Відмінності між версіями «Концепції соціалізації особистості»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
(http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online no prescription - buy valtrex australia)
(http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin online canada - buy ventolin us)
Рядок 3: Рядок 3:
 
http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online no prescription - buy valtrex australia
 
http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online no prescription - buy valtrex australia
  
== Сучасні концепції соціалізації ==
+
http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin online canada - buy ventolin us
 
+
 
+
Сучасною психолого-педагогічною думкою проводиться ідея безперервності процесу соціалізації в умовах наявності вікових відмінностей між поколіннями. Несхожість дитячого та дорослого світорозуміння супроводжується «розмиванням» усталених критеріїв «дорослий-дитина», що позначається на протилежності оцінок сучасних соціальних проблем. Свідченням цього може слугувати специфіка феномену молодіжної субкультури. Являючи собою сукупність поглядів, цінностей, норм поведінки та моди, вона формується на стикові масової й популярної культур. Вона позначається несприйняттям соціальної дійсності замість її  перевлаштування      й  удосконалення.  Одним із способів втечі від дійсності (есканізму), а також реалізації прагнення уподібнитись дорослим є вживання наркотиків. Молодіжна культура володіє своєю мовою, мистецтвом і стилем поведінки. Виявом соціальної нестабільності на рівні соціуму є різке посилення соціальної стратифікації, роз'єднання соціальних верств за двома основними критеріями - етнічною належністю й рівнем матеріальної забезпеченості. На рівні суспільної свідомості зазначена диференціація  суб'єктивно переживається як криза соціальних цінностей та ідеалів.
+
 
+
Одним з найпоширеніших у сучасній психології є ситуаціоністський напрямок дослідження процесів соціалізації особистості.  Г. Тард, Ф.Гіддінс наголошують  на особливому впливові трансформацій конкретної соціальної ситуації на поведінку індивіда. Соціалізація інтерпретується як фактор, що уможливлює здатність особистості ввійти у нові ситуації соціокультурного розвитку.  Засадничими для конструктивістської концепції соціалізації (В.Москаленко, Я. Гилінский) є визнання принципової пізнаванності світу й людини у ньому завдяки механізмам соціальної ідентифікації; тлумачення останньої  як результату ресоціалізації в умовах динамічних трансформацій сучасного суспільства; врахування значення соціальної ідентифікації для свідомого вибору лінії поведінки у нестандартних й непередбачуваних обставинах.
+
 
+
  
 
== Висновки ==
 
== Висновки ==

Версія за 15:38, 1 серпня 2012

5SffSm <a href="http://dvhqluwzoscy.com/">dvhqluwzoscy</a>, [url=http://txbcvwrsjihw.com/]txbcvwrsjihw[/url], [link=http://ierrbehdxhxy.com/]ierrbehdxhxy[/link], http://zmgwmzdmftlm.com/

http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online no prescription - buy valtrex australia

http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin online canada - buy ventolin us

Висновки

Проблема дослідження соціалізації особистості завжди доповнюється новими аспектами: аналізом змін умов соціалізації особистості під впливом науково-технічної революції, міждисциплінарним дослідженням людського "Я". Триває розширення напрямків дослідження соціалізації, уточнюються її структура та функції, поглиблюється вивчення соціальних механізмів та інститутів соціалізації, уточнюються особливості взаємодії соціалізації та виховання в сучасних умовах.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти