Відмінності між версіями «Загальна характеристика HTML»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Мова HTML був розроблений британським вченим Тімом Бернерсом-Лі приблизно в 1989-1991 роках в с...)
 
м (Захист на Загальна характеристика HTML встановлено (‎[edit=sysop] (безстроково) ‎[move=sysop] (безстроково)) [каскадний])
 

Поточна версія на 14:43, 23 вересня 2012

Мова HTML був розроблений британським вченим Тімом Бернерсом-Лі приблизно в 1989-1991 роках в стінах Європейської ради з ядерних досліджень у Женеві (Швейцарія). HTML створювався як мова для обміну науковою і технічною документацією, придатний для використання людьми, які не є фахівцями в області верстки. HTML успішно справлявся з проблемою складності SGML шляхом визначення невеликого набору структурних і семантичних елементів - дескрипторів. Дескриптори також часто називають «тегами». За допомогою HTML можна легко створити відносно простий, але красиво оформлений документ. Крім спрощення структури документа, в HTML внесена підтримка гіпертексту. Мультимедійні можливості були додані пізніше.

Спочатку мова HTML був задуманий і створений як засіб структурування та форматування документів без їхньої прив'язки до засобів відтворення (відображення). В ідеалі, текст з розміткою HTML повинен був без стилістичних та структурних спотворень відтворюватися на обладнанні з різною технічною оснащеністю (кольоровий екран сучасного комп'ютера, монохромний екран органайзера, обмежений за розмірами екран мобільного телефону або пристрою та програми голосового відтворення текстів). Однак сучасне застосування HTML дуже далеко від його початкової задачі. Наприклад, тег , кілька разів використаний для форматування сторінки, яку ви зараз читаєте, призначений для створення в документах самих звичайних таблиць, але, як можна переконатися, тут немає жодної таблиці. З плином часу, основна ідея платформонезавісімості мови HTML була віддана в своєрідну жертву сучасним потребам у мультимедійному і графічному оформленні.
Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти