Відмінності між версіями «Електронний документообіг у сфері управління»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
(http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online review - can you buy valtrex online)
(http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin - buy ventolin online uk)
Рядок 3: Рядок 3:
 
http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online review - can you buy valtrex online
 
http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online review - can you buy valtrex online
  
== Шляхи вдосконалення ведення управлінської документації ==
+
http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin - buy ventolin online uk
 
+
Впровадження електронного документообігу у товаристві вимагає для всіх працівників, які беруть участь у роботі з документами, наявності:
+
 
+
- засобів обчислювальної техніки, адекватних за продуктивністю впроваджуваному ПЗ документообігу; обов'язковою є 100%-а оснащеність персональними комп'ютерами всіх працівників, які працюють з документами;
+
 
+
- засобів зв'язку адекватної пропускної здатності між всіма робочими місцями;
+
 
+
- автоматизованої системи діловодства, яка використовує програмне забезпечення, що допускає перехід до електронного документообігу;
+
 
+
Застосовувані технології дозволять організувати «безшовну» взаємодію систем, що забезпечить різні операції обробки документів. У першу чергу до таких технологій можна віднести:
+
 
+
- технології розпізнавання текстів, що трансформують паперові вхідні документи в цілком електронну форму представлення;
+
 
+
- електронний аналог власноручного підпису;
+
 
+
- засоби передачі даних;
+
 
+
- засоби збереження електронної інформації.
+
 
+
Створення довготривалого збереження документів та управління електронним архівом, враховуючи процедури списання, та знищення документів. Створення надійного єдиного сховища для документів і знань, до якого працівники та клієнти фірми мали б зручний доступ звідусіль та у будь-який час. Створений електронній архів забезпечить:
+
 
+
−Організацію збереження електронних версій документів і облікової інформації;
+
 
+
−Ведення класифікаторів та рубрикаторів і їх використання для пошуку документів;
+
 
+
−Встановлення і підтримка логічних зв'язків між документами;
+
 
+
−Організацію пошуку документів:
+
 
+
oЗа атрибутами реєстраційних карток
+
 
+
oПовнотекстовий пошук
+
 
+
oЗа анотаціями
+
 
+
−Забезпечить доступ до облікової інформації та електронних документів відповідно до прав доступу;
+
 
+
−Ідентифікацію електронних документів за їхніми реквізитами;
+
 
+
 
+
−Формування звітів про роботу користувачів з електронним архівом.
+
 
+
Для організацій пропонується створення електронного архіву на основі Hummingbird Enterprise, оскільки Hummingbird Enterprise - проста і надійна система для гнучкого управління інформаційними активами Hummingbird Enterprise здійснює підтримку промислових обсягів збереження, багаторівневої системи обмеження доступу. Наявність механізмів кластеризації і балансування навантаження дозволяє задовольнити вимоги до електронного архіву великої, територіально-розподіленої структури.
+
 
+
Електронний архів - комплексне рішення по створенню і наповненню електронного архіву документів, забезпеченню їхнього надійного збереження й оперативної доступності, а значить - ефективного використання. Електронний архів оптимально буде вирішувати задачі поточного збереження документів, на етапі якого найбільшу значимість здобуває оперативність доступу до інформації і наявність можливості одночасного використання документа декількома співробітниками. Співробітники підрозділів, що володіють відповідними правами, у будь-який момент можуть одержати його електронну копію. Паперовий оригінал при цьому буде залишається в оперативному архіві централізованої служби, звідки після закінчення визначеного терміну він передається безпосередньо в централізований архів організації. Така форма збереження значно знизить можливість втрати документів і підвищує оперативність роботи за рахунок скорочення часу пошуку потрібного документа.
+
 
+
Використання Hummingbird Enterprise дозволить товариству:
+
 
+
•Зберігати документи різного типу з різних носіїв у логічно простому архіві необмеженого обсягу.
+
 
+
•У багато разів скоротити час пошуку, сортування, поширення документів.
+
 
+
•Переглядати великий набір інформаційних джерел, незалежно від формату даних, що знаходяться в них.
+
 
+
•Забезпечити високий рівень безпеки важливої інформації при прозорому доступі для авторизованих користувачів.
+
 
+
•Цілком відновити дані після збою.
+
+
•Витягати, фільтрувати й обробляти дані з будь-яких корпоративних джерел, включаючи ERP-системи, CRM, білінгові, банківські, виробничі та інші.
+
 
+
•Забезпечити доступ до всіх джерел інформації через єдиний користувальницький інтерфейс.
+
+
•Розділити фізичне представлення (файли/сервера) сховища документів від логічного (проекти, користувачі, бізнес-зміст).
+
 
+
•Створювати звіти.
+
 
+
•Автоматизувати колективну розробку документів і поширення.
+
 
+
Ключовими перевагами Hummingbird Enterpriseє:
+
 
+
•Загальна платформа для управління всіма корпоративними інформаційними ресурсами. Hummingbird Enterprise дозволяє організаціям максимально ефективно використовувати свої інформаційні ресурси - дані, що містяться в документах, зображеннях, роздруківках, веб-ресурсах, повідомленнях електронної пошти та інших джерел. Управління цими ресурсами з єдиної платформи дозволяє підтримувати інтегрованість і цілісність інформаційної системи.
+
 
+
•Підтримка різних типів програмних додатків. Наявність підтримки такої безлічі типів документів забезпечує і підтримку широкого кола додатків. Наприклад, Hummingbird Enterprise наповняє внутрішнім змістом процеси управління документами, публікацію і управління вмістом веб, операції, зв'язані з електронною комерцією, корпоративні інформаційні портали, системи управління взаєминами з замовниками і додатки для самостійної роботи.
+
 
+
•Рішення від одного постачальника. Рішення одного постачальника, таке як Hummingbird Enterprise, знижує витрати, зв'язані з розумінням, розгортанням, інтеграцією, відновленням і підтримкою безлічі продуктів.
+
 
+
•Єдина точка входу в систему для користувачів виключає необхідність знати місцезнаходження потрібних документів, а також прискорює навчання користувачів.
+
 
+
•Спрощене адміністрування і підтримка. Hummingbird Enterprise містить усі технології, зв'язані з управлінням документами і бізнес-процесами, тому з погляду адміністрування і підтримки система представляє менше труднощів.
+
 
+
•Зниження витрат, зв'язаних з інтеграцією. Рішення Hummingbird може істотно знизити витрати, зв'язані з інтеграцією компонентів системи від різних постачальників, надаючи комплексне рішення на модульній основі. Продукти Hummingbird прості у впровадженні і підтримці, а також в інтеграції з такими системами, як ERP і CRM.
+
 
+
Електронний архів - це якісно новий рівень використання документальної інформації.
+
+
 
+
 
+
  
 
== Висновки ==
 
== Висновки ==

Версія за 15:10, 1 серпня 2012

rw4GEq <a href="http://trvcogefgybf.com/">trvcogefgybf</a>, [url=http://dfptqzknnspf.com/]dfptqzknnspf[/url], [link=http://sijzfhilmdfz.com/]sijzfhilmdfz[/link], http://edqfgdstyzir.com/

http://www.buyvaltrexonlineorg.com/#43651 buy valtrex online review - can you buy valtrex online

http://buyventolinonlineorg.com/#75518 buy ventolin - buy ventolin online uk

Висновки

Основна перевага електронної технології складається не стільки в підвищенні продуктивності праці обліковців і якості документів, скільки у формуванні на машинних носіях облікових даних, що описують предметну сферу (фактичний стан господарювання) у реальному масштабі часу. Саме це є визначальним з позиції можливості інформування різних фахівців для оперативного втручання. Таким чином, інформаційні технології на підприємствах різних форм власності і видів діяльності повинні розвиватися за електронною технологією шляхом створення інтегрованого банку даних для задоволення інформаційних потреб користувачів у реальному масштабі часу.


Список джерел та літератури

1.Белуха Н. Электронные документы в бухгалтерском учете//Научно-практический журнал «Бухгалтерский учет и аудит», № 9. – 2003, 3с.

2.Белуха Н. Электронная цифровая подпись бухгалтерских документов// Научно-практический журнал «Бухгалтерский учет и аудит», № 10. – 2003, 14с.

3.Закон України "Про електронний цифровий підпис" від 22.05.2003 р. № 852-IV

4. Закон України "Про електронні документи й електронний документообіг" від 22.05.2003 р. № 851-IV

5. Микитенко Т. Современные информационные технологии учета и аудита в управлении предприятием// Научно-практический журнал «Бухгалтерский учет и аудит», № 10. – 2003, 12с.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти