Відмінності між версіями «Види комп'ютерних навчальних програм»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Основні види комп'ютерних навчальних програм:''' - ''електронний посібник'' – навчальний ...)
 
м (Захист на Види комп'ютерних навчальних програм встановлено (‎[edit=sysop] (безстроково) ‎[move=sysop] (безстроково)) [каскадний])
 

Поточна версія на 14:31, 23 вересня 2012

Основні види комп'ютерних навчальних програм:

- електронний посібник – навчальний посібник у віртуальному вигляді. Від паперових посібників зазвичай відрізняється особливим стилем текстового матеріалу, який адаптований до легшого сприймання.

комп'ютерний підручник — програмно-методичний комплекс, що забезпечує можливість самостійно засвоїти навчальний курс або його розділ. Поєднує в собі особливості підручника, довідника, задачника та лабораторного практикуму;

контролюючі програми — програмні засоби, призначені для перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок;

тренажери — засоби формування та закріплення навичок, перевірки досягнутих результатів;

ігрові програми — забезпечують додаткові до навчальних програм дидактичні можливості. Найефективнішими є ділові ігри, орієнтовані на розв'язання складних однотипних задач групами учнів. Існують розважальні ігрові програми, які впливають на формування світогляду школярів, конкуруючи з такими соціальними інститутами, як сім'я, школа, етнос;

предметно-орієнтовані середовища — програми, які моделюють мікро- та макросвіти, об'єкти певного середовища, їх властивості, співвідношення між об'єктами, операції з ними. Навчальне моделювання сприяє унаочненню навчання, а вивчення процесів у їх динаміці — більш глибокому та свідомому засвоєнню навчального матеріалу.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти