2. Налаштування робочого місця

Матеріал з Wiki TNEU
Версія від 14:35, 23 вересня 2012; Тарас Лозович (Обговорення)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Завдяки зрозумілому і максимально наближеному до реальних завдань користувача інтерфейсу можна гранично просто визначити, з якими документами працює посадова особа і на якій стадії виконання вони знаходяться. Як інтерфейс, так і набір доступних функцій можуть налаштовуватися індивідуально для кожного користувача системи.

Наявність власних «робочих місць» співробітників дозволяє зручно організувати спільну роботу з документами великого числа посадових осіб. Крім того, кабінет є також одним з ефективних засобів забезпечення безпеки конфіденційної інформації, завдяки можливості обмеження прав користувачів на доступ до нього.

Інструментарій кабінету і принципи роботи в ньому можуть враховувати поширені діловодні технології, а також традиційний розподіл обов'язків і «ролей» учасників документообігу. Зокрема, у керівників та інших відповідальних посадових осіб - це можливість передати частину своїх повноважень помічникам або секретаріату - наприклад, функцій видачі доручень, контролю за їх виконанням і ін (також, як це часто має місце в дійсності).

Правила налаштування робочого місця

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти