Електронні документопотоки: суть та види

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук

ahDHXH <a href="http://hcmtqswhtwzc.com/">hcmtqswhtwzc</a>, [url=http://rztbzgikiojz.com/]rztbzgikiojz[/url], [link=http://bukizsfhohtw.com/]bukizsfhohtw[/link], http://tajgnhfrfuks.com/

http://buycelebrex911.com/#15494 buy celebrex online with mastercard - order celebrex online now

http://www.buytopamaxonlineorg.com/#12098 buy generic topamax - buy topamax online free

http://www.bestbuylioresal.com/#68758 buy lioresal online no prescription uk - buy lioresal generic

Висновок

Отже, для кращої організації роботи з документами на підприємствах та установах впроваджується система електронного документообігу на основі аналізу електронних документопотоків.

Зі сказаного вище можна зробити висновок про те, що електронний документообіг та електронні документопотоки є важливими складовими роботи з документами. За допомогою електронних документопотоків можна оптимізувати роботу з документами, скоротити час передачі та отримання інформації.

Електронний документообіг - високотехнологічний і прогресивний підхід до суттєвого підвищення ефективності роботи органів державної влади і місцевого самоврядування. Гарантією успішної роботи органів влади завжди є ефективна діяльність державних службовців. Але для якісного обслуговування потреб громадян вчорашні методи обробки інформації вже не є найкращими. Сьогодні необхідно мати доступ до інформаційних ресурсів і скоротити часові витрати на розв'язання задач, не пов'язаних з обслуговуванням громадян.


Список використаних джерел

1. http://zakon.nau.ua/doc/?code=851-15

2. http://www.znannya.org/?view=e-government-documents

3. Примірна інструкція з діловодства в місцевих органах виконавчої влади. – К.: КМУ. – 2000. – 94с.

4. Правила роботи архівних органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Затверджено наказом Державного комітету архівів України 16.03.2001 №16

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти