Відмінності між версіями «ГЛОБАЛЬНИЙ РОЗУМ»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: У найближчі 10 років з'явиться "глобальний розум", який складатиметься з усіх людей, об’єд...)
 
м (Захист на ГЛОБАЛЬНИЙ РОЗУМ встановлено (‎[edit=sysop] (безстроково) ‎[move=sysop] (безстроково)) [каскадний])
 

Поточна версія на 14:02, 23 вересня 2012

У найближчі 10 років з'явиться "глобальний розум", який складатиметься з усіх людей, об’єднаних комп’ютерами. Про це заявив у ході дискусії "Ключові тренди завтрашнього дня" на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі засновник російської компанії Digital Sky Technologies Юрій Мільнер, повідомляє УНН.



"Цей єдиний розум нікому не належатиме, але вільно пересуватиметься світом, визначаючи, тією чи іншою мірою, дії кожної людини", - відзначив експерт.

За його словами, для підтримки роботи цього "глобального розуму" використовуватиметься близько 20% енергії, що виробляється на планеті.

На думку Ю.Мільнера, до цієї футуристичної картини можуть привести тенденції, які спостерігаються сьогодні в інформаційній сфері. Зокрема, йдеться про безпрецедентне збільшення кількості користувачів Інтернету: на сьогоднішній день до мережі підключені 2 млрд людей. У наступні десять років їх кількість збільшиться до 5 млрд. При цьому кількість приладдя, підключеного до Інтернету за той же час зросте до 20 млрд (вдвічі у порівнянні із сьогоднішнім днем).

"Тобто, до 2020 року в світі буде 25 мільярдів людей та одиниць техніки, які об'єднані в мережу. Вони будуть пов'язані між собою, вироблятимуть інформацію і обмінюватимуться нею", – сказав експерт.

Він вважає, що значення соціальних мереж буде зростати, і вже незабаром вони будуть безпосередньо впливати не тільки на інформованість, а й на особисту сферу життя людей. "Є щонайменше 50% шансів, що вже незабаром люди будуть встановлювати дружні стосунки між собою на підставі рекомендацій штучного інтелекту", – сказав Ю.Мільнер.

Нагадаємо, сьогодні учасники форуму обговорюють процеси у Східній Європі та роль України в них, питання стосовно прав людини та демократії у "Великій Європі", ключові тренди в духовній, економічній та інформаційній сферах, майбутнє підписання договору про асоціацію між Україною та ЄС, а також перспективи економічного розвитку України та Туреччини.

8-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє" проходитиме з 15 по 18 вересня 2011 р. у Лівадійському палаці Ялти.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти