Відмінності між версіями «4 Основні принципи CSS»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
м (Захист на 4 Основні принципи CSS встановлено (‎[edit=sysop] (безстроково) ‎[move=sysop] (безстроково)))

Версія за 23:42, 20 вересня 2012

Основними принципами CSS є:

  • Пряма і зворотна сумісність. CSS 2.1 агенти користувачів зможуть зрозуміти, таблиці стилів CSS 1 . Також CSS 1 агенти користувачів зможуть читати CSS 2.1 таблиці стилів відкинувши частини які вони не розуміють. Крім того, агенти користувачів без підтримки CSS зможуть відобразити документв. Звичайно, без стилістичних параметрів, але весь контент буде представлений.
  • Доповнення до структурованих документів. Таблиці стилів доповнюють структуровані документи (наприклад, HTML і XML), надаючи стилістичну інформацію для розміченого тексту. Вона повинна бути легко зміною, щоб редагувати стиль листа практично без впливу на розмітку.
  • Незалежить від виробника, платформи та пристроїв. Таблиці стилів дозволяють документам залишатися незалежними від постачальника, платформи та пристрою. Таблиці стилів самі по собі незалежні від платформи та виробника(бренду), але CSS 2.1 дозволяє налаштування стилів для групи пристроїв (наприклад, для принтерів).
  • Зручність експлуатації. Вказуючи на таблиці стилів з документів, веб-майстри можуть спростити обслуговування сайту і зберегти загальний вигляд і сприйняття сайту. Наприклад, якщо фон організації змінює колір, тільки один файл потрібно буде змінити.
  • Простота. CSS є простою мовою, стилем, який може читатися і записуватися людиною. CSS - властивості зберігаються незалежно один від одного, максимально як це можливо, як правило, це єдиний спосіб досягнення певного ефекту.
  • Продуктивність мережі. CSS використовуєт компактне кодуваня для представлення контенту. У порівнянні з зображеннями або аудіо-файлами, які часто використовуються авторами для досягнення певних ефектів відображення, таблиці стилів найчастіше зменшують розміру наповнення. Крім того, менша кількість мережевих з'єднань повинна бути відкрита що ще більше підвищує продуктивність мережі.
  • Гнучкість. CSS можуе бути застосований до вмісту в декількох напрямках. Ключовою особливістю є можливість задавати інформацію каскадних стилів, стилем за замовчуваням, стилів призначених для користувача таблиць стилів, пов'язаних стилів, заголовку документа і в атрибутах для елементів, що формують тіло документа.
  • Багатство. Наданий авторам багатий набір ефектів візуалізації збільшує багатство Інтернет як засобу вираження. Дизайнери тужили за функціональністю яка зазвичай зустрічаються в настільних видавничих і слайд-шоу додатках. Деякі просили ефектів візуалізації конфліктуючих з пристроєм, але CSS 2.1 пройшов довгий шлях до задоволення бажань дизайнерів.
  • Звязки з альтернативними мовами. CSS може використовуватися наприклад разом з JavaScript котрий динамічно змінюватиме значення певного елемента ("color") і т.д.
Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти