Відмінності між версіями «4 Динамічний HTML CSS2»

Матеріал з Wiki TNEU
Перейти до: навігація, пошук
м (Захист на 4 Динамічний HTML CSS2 встановлено (‎[edit=sysop] (безстроково) ‎[move=sysop] (безстроково)))
Рядок 1: Рядок 1:
Щоб не плутати користувачів термінами JScript (від компанії Microsoft) і JavaScript (від Netscape), компанія Microsoft назвала комбінацію, що включає розширену мовау сценаріїв, часткову підтримку CSS2 і кілька дрібних удосконалень, словосполученням «динамічний HTML».
+
Динамічний HTML (Dynamic HTML або DHTML) не є якимось особливим мовою розмітки сторінок. Це всього лише термін, пріменяесий для позначення HTML-сторінок з динамічно змінюваним вмістом.
Netscape відповіла на виклик і оголосила про підтримку динамічного HTML в четвертій версії свого броузера.
+
За допомогою DHTML можливо змінювати і перетягувати елементи сторінки, такі як текст чи графіка, без необхідності щоразу оновлювати сторінку. DHTML також дозволяє отримати набагато більший контроль над розташуванням елементів на сторінці - аж до одного піксела - і дозволяє вам помістити один елемент поверх іншого або рухати один над іншим.
 
+
Реалізація DHTML покоїться а трьох "китах": безпосередньо HTML, каскадних таблицях стилів (Cascade Style Sheets - CSS) і мовою сценаріїв (JavaScript або VBScript). Ці три компоненти DHTML пов'язані між собою об'єктною моделлю документа (Document Object Model - DOM), яка є, по суті, інтерфейсом прикладного програмування (API). DOM зв'язує воєдино три перечеслених компонента, надаючи простому документу HTML нову якість, - можливість динамічної зміни свого вмісту без перевантаження сторінки.
Основну ідею динамічної HTML можна сформулювати дуже просто: повний контроль мови сценаріїв над всіма елементами документа, параметрами їх оформлення і розміщення (як УЯВНОЮ в HTML, так і задаються за допомогою CSS) і над самим текстом сторінки.
+
Об'єктна модель документа робить всі елементи сторінки програмованими об'єктами. З її допомогою через мови сценаріїв можна отримати доступ і керувати всім, що є в документі. Кожен елемент HTML доступний як індивідуальний об'єкт, а це означає, що можна змінити значення будь-якого параметра будь-якого тега HTML-сторінки, і як наслідок, документ дійсно стає динамічним. Будь-яка дія користувача об'єктною моделлю документа трактується як подія, яка може бути перехоплено і оброблено процедурою сценарію.
 
+
DHTML використовує стандартні теги, і тому користувачі браузерів не підтримують DOM, практично побачать все, що задумано розробником динамічної сторінки, але тільки в статичному вигляді.
Завдяки цьому будь-який елемент HTML-документа зможе рухатися в довільному напрямку, змінювати своє форматування і буквально листуватися - як у відповідь на дії користувача, так і за власною ініціативою.
+
(CSS2)
 
+
Рекомендація W3C, прийнята 12 травня 1998 [3]. Заснована на CSS1 із збереженням зворотної сумісності за кількома винятками. Додавання до функціональності:
У поєднанні з абсолютним позиціонуванням елементів засобами CSS це дозволяє реалізувати на веб-сторінці майже повноцінний програмний інтерфейс з випадають багаторівневими меню, перетягуванням об'єктів мишею.
+
*табличної верстки.
 
+
* Типи носіїв. Дозволяє встановлювати різні стилі для різних носіїв (наприклад монітор, принтер, КПК).
CSS (каскадні таблиці стилів) CSS зараз набагато більше, ніж просто стиль техніки. CSS2 став основним метод, який використовується повсюдно для структурування і проектування веб-сайтів. CSS2 містить всі функції CSS1 плюс це додає новий набір функцій, які дійсно змушені все, щоб виглядати більш у використанні його в новий шлях.
+
* Звукові таблиці стилів. Визначає голос, гучність і т. д. для звукових носіїв (наприклад для сліпих відвідувачів сайту).
 
+
* сторінковий носії. Дозволяє, наприклад, встановити різні стилі для елементів на парних і непарних сторінках при друці.
Внутрішні і зовнішні таблиці стилів
+
* Розширений механізм селекторів.
 
+
* Показчики.
CSS являє собою фрагмент скрипта доданого до HTML файла стиль і формат веб-сторінки. Цей сценарій може бути доданий в межах одного HTML-файлу або ви можете додати свій сценарій на окремому файлі і визначимо / пов'язати його з HTML-файл.
+
* генерируемого вміст. Дозволяє додавати вміст, якого немає в початковому документі, до або після потрібного елемента.
 
+
В даний час W3C більше не підтримує CSS2 і рекомендує використовувати CSS2.1
Якщо ви додаєте його в HTML-файл, то його називають таблиці внутрішніх стилів. Внутрішні сценаріїв поміщається між тегами наступним чином:
+
 
+
... Стиль <тип = "текст / CSS">
+
 
+
CSS Вміст тут йде
+
 
+
</ STYLE> ...  
+
 
+
Якщо ви хочете додати свій CSS зовні [Зовнішні таблиці стилів], то ви створите окремий файл з розширенням (. CSS) і додайте ваш скрипт в ньому. Потім протягом теги HTML файл, ви можете оголошувати і посилання на файл CSS
+
 
+
Синтаксис каскадних таблиць стилів складається з 3 блоків:
+
 
+
Selector {властивість: значення;}
+
 
+
Селектор (X) HTML теги / елемент, який ви хочете застосувати стиль. Власність ім'я стилів власності або тип, який ви хочете додати до цього елемента. Значення стилю значення оптимальної високою або низькою залежно від властивостей застосовується і бажаного ефекту.
+
 
+
Будь-який елемент може мати декілька властивостей, кожне властивість може мати кілька незалежних значень.
+
Класи
+
 
+
Створення класів дозволяють застосовувати різні стилі для тих же елементів. Тепер один з достоїнств CSS є успадкування, враховуючи останній приклад, вказаний клас сміливі пропозиції на пункт, який має стиль, застосований вже до кольору вона синього кольору. Через спадщини ваш вирок буде напівжирним плюс це вона як і раніше пофарбовані в синій колір.
+
 
+
Вкладені клас в стилі елемента буде застосовуватися як стилі вкладений клас плюс основний стиль, застосований до містить елемент, і це є одним з основних переваг CSS в якості скриптової мови.
+
 
+
Ідентифікатори
+
 
+
Ідентифікатори мають деяку схожість з класами по дорозі він використовує, але ID використовується тільки в одному елементі і прикладних один раз.
+

Версія за 19:28, 24 грудня 2012

Динамічний HTML (Dynamic HTML або DHTML) не є якимось особливим мовою розмітки сторінок. Це всього лише термін, пріменяесий для позначення HTML-сторінок з динамічно змінюваним вмістом. За допомогою DHTML можливо змінювати і перетягувати елементи сторінки, такі як текст чи графіка, без необхідності щоразу оновлювати сторінку. DHTML також дозволяє отримати набагато більший контроль над розташуванням елементів на сторінці - аж до одного піксела - і дозволяє вам помістити один елемент поверх іншого або рухати один над іншим. Реалізація DHTML покоїться а трьох "китах": безпосередньо HTML, каскадних таблицях стилів (Cascade Style Sheets - CSS) і мовою сценаріїв (JavaScript або VBScript). Ці три компоненти DHTML пов'язані між собою об'єктною моделлю документа (Document Object Model - DOM), яка є, по суті, інтерфейсом прикладного програмування (API). DOM зв'язує воєдино три перечеслених компонента, надаючи простому документу HTML нову якість, - можливість динамічної зміни свого вмісту без перевантаження сторінки. Об'єктна модель документа робить всі елементи сторінки програмованими об'єктами. З її допомогою через мови сценаріїв можна отримати доступ і керувати всім, що є в документі. Кожен елемент HTML доступний як індивідуальний об'єкт, а це означає, що можна змінити значення будь-якого параметра будь-якого тега HTML-сторінки, і як наслідок, документ дійсно стає динамічним. Будь-яка дія користувача об'єктною моделлю документа трактується як подія, яка може бути перехоплено і оброблено процедурою сценарію. DHTML використовує стандартні теги, і тому користувачі браузерів не підтримують DOM, практично побачать все, що задумано розробником динамічної сторінки, але тільки в статичному вигляді. (CSS2) Рекомендація W3C, прийнята 12 травня 1998 [3]. Заснована на CSS1 із збереженням зворотної сумісності за кількома винятками. Додавання до функціональності:

  • табличної верстки.
  • Типи носіїв. Дозволяє встановлювати різні стилі для різних носіїв (наприклад монітор, принтер, КПК).
  • Звукові таблиці стилів. Визначає голос, гучність і т. д. для звукових носіїв (наприклад для сліпих відвідувачів сайту).
  • сторінковий носії. Дозволяє, наприклад, встановити різні стилі для елементів на парних і непарних сторінках при друці.
  • Розширений механізм селекторів.
  • Показчики.
  • генерируемого вміст. Дозволяє додавати вміст, якого немає в початковому документі, до або після потрібного елемента.

В даний час W3C більше не підтримує CSS2 і рекомендує використовувати CSS2.1

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти